MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Pogoda tygodniowa w Kostrzynie nad Odrą. Prognoza pogody od wtorku do niedzieli

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Pogodę na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą możesz wygodnie sprawdzić w jednym miejscu. Jakiej aury spodziewać się w najbliższym tygodniu? Przekonaj się, jaka będzie pogoda od jutra (od wtorku, 21.05) do niedzieli 26.05. Czy najbliższe dni zapowiadają się słonecznie i ciepło? Jaka będzie temperatura w tym tygodniu i jakich zmian możemy się spodziewać? Sprawdź pogodę tygodniową dla Kostrzyna nad Odrą.

Prognoza pogody na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą: wtorek, 21.05

W ciągu dnia we wtorek w Kostrzynie nad Odrą w najcieplejszym momencie dnia możemy spodziewać się 27°C. W nocy natomiast przewidywana temperatura wynosić będzie 18°C.

Zgodnie z prognozą pogody na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą, we wtorek nie będzie padać. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Kostrzyna nad Odrą, we wtorek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 19 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 25°C. Natomiast kierunek wiatru we wtorek będzie wschodni.

Indeks promieniowania UV na wtorek wynosi 5, co oznacza średnie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, ochraniaj ciało ubraniami i nakryciem głowy. W południe, gdy promieniowanie jest najintensywniejsze, poszukaj zacienionego miejsca.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na wtorek, 21.05.2024:

 • Temperatura w dzień: 27°C.
 • Temperatura w nocy: 18°C.
 • Wiatr: 19  km/h
 • Kierunek wiatru: wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 1%.
 • Indeks promieniowania UV: 5.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Prognoza pogody na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą: środa, 22.05

Spodziewana temperatura w środę w Kostrzynie nad Odrą to 26°C. Z kolei w nocy ze środy na czwartek spodziewać się możemy temperatur rzędu 15°C.

Jak twierdzą meteorolodzy, w środę szansa na pojawienie się opadów w Kostrzynie nad Odrą będzie na poziomie 94%. Opady deszczu mogą wynieść ok. 3 mm. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Kostrzyna nad Odrą, w środę możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 20 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 24°C. Natomiast kierunek wiatru w środę będzie wschodni.

Indeks promieniowania UV na środę wynosi 6, co oznacza wysokie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, używaj kremów z filtrem SPF15 lub wyższym, ochraniaj ciało jasnymi ubraniami oraz nakryciami głowy, ograniczaj czas przebywania na słońcu od 2 do 3 godzin przed i po górowaniu Słońca, czyli od około 11:00 do 16:00 w lecie.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na środę, 22.05.2024:

 • Temperatura w dzień: 26°C.
 • Temperatura w nocy: 15°C.
 • Wiatr: 20  km/h
 • Kierunek wiatru: wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 94%.
 • Indeks promieniowania UV: 6.0

Sprawdź produkty w korzystnych cenach

Materiały promocyjne partnera

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Prognoza pogody na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą: czwartek, 23.05

W ciągu dnia w czwartek w Kostrzynie nad Odrą w najcieplejszym momencie dnia możemy spodziewać się 21°C. Z kolei w nocy z czwartku na piątek spodziewać się możemy temperatur rzędu 14°C.

Zdaniem meteorologów, prawdopodobieństwo wystąpienia opadów w Kostrzynie nad Odrą w czwartek wynosić będzie 37%. Opady deszczu mogą wynieść ok. 0 mm. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Kostrzyna nad Odrą, w czwartek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 13 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 20°C. Natomiast kierunek wiatru w czwartek będzie południowo-zachodni.

Indeks promieniowania UV na czwartek wynosi 3, co oznacza średnie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, ochraniaj ciało ubraniami i nakryciem głowy. W południe, gdy promieniowanie jest najintensywniejsze, poszukaj zacienionego miejsca.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na czwartek, 23.05.2024:

 • Temperatura w dzień: 21°C.
 • Temperatura w nocy: 14°C.
 • Wiatr: 13  km/h
 • Kierunek wiatru: południowo-zachodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 37%.
 • Indeks promieniowania UV: 3.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Pogoda na tydzień w Kostrzynie nad Odrą: piątek, 24.05

Za dnia w Kostrzynie nad Odrą słupki rtęci powinny pokazać 22°C w cieniu w najcieplejszym momencie dnia. Natomiast w nocy z piątku na sobotę temperatura może spaść do 14°C.

Zgodnie z prognozą pogody na tydzień dla Kostrzyna nad Odrą, w piątek nie będzie padać. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Kostrzyna nad Odrą, w piątek możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 9 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 22°C. Natomiast kierunek wiatru w piątek będzie północno-wschodni.

Indeks promieniowania UV na piątek wynosi 5, co oznacza średnie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, ochraniaj ciało ubraniami i nakryciem głowy. W południe, gdy promieniowanie jest najintensywniejsze, poszukaj zacienionego miejsca.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na piątek, 24.05.2024:

 • Temperatura w dzień: 22°C.
 • Temperatura w nocy: 14°C.
 • Wiatr: 9  km/h
 • Kierunek wiatru: północno-wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 34%.
 • Indeks promieniowania UV: 5.0

Odzież w korzystnych cenach

Materiały promocyjne partnera

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Pogoda na tydzień w Kostrzynie nad Odrą: sobota, 25.05

W ciągu dnia w sobotę w Kostrzynie nad Odrą w najcieplejszym momencie dnia możemy spodziewać się 24°C. Z kolei w nocy z soboty na niedzielę spodziewać się możemy temperatur rzędu 15°C.

Jak twierdzą meteorolodzy, w sobotę szansa na pojawienie się opadów w Kostrzynie nad Odrą będzie na poziomie 50%. Opady deszczu mogą wynieść ok. 0 mm. Jeśli chodzi o wiatr, to według pogody na 7 dni dla Kostrzyna nad Odrą, w sobotę możemy spodziewać się podmuchów o maksymalnej prędkości do 11 km/h. Odczuwalna temperatura może przez to wynosić 24°C. Natomiast kierunek wiatru w sobotę będzie wschodni.

Indeks promieniowania UV na sobotę wynosi 4, co oznacza średnie zagrożenie podczas dłuższego przebywania na słońcu. Noś okulary przeciwsłoneczne, ochraniaj ciało ubraniami i nakryciem głowy. W południe, gdy promieniowanie jest najintensywniejsze, poszukaj zacienionego miejsca.
Oto przewidywane warunki meteorologiczne na sobotę, 25.05.2024:

 • Temperatura w dzień: 24°C.
 • Temperatura w nocy: 15°C.
 • Wiatr: 11  km/h
 • Kierunek wiatru: wschodni.
 • Prawdopodobieństwo opadów: 50%.
 • Indeks promieniowania UV: 4.0

ZOBACZ KONIECZNIE

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kostrzynnadodra.naszemiasto.pl Nasze Miasto