Okręg nr.1 - Wolszczak Krzysztof
Okręg nr.2 - Depczyński Kazimierz
Okręg nr.3 - Jędrzejewski Wincenty
Okręg nr.4 - Wąsowicz Dariusz
Okręg nr.5 - Dudzis Jarosław
Okręg nr.6 - Kramarzewska Krystyna
Okręg nr.7 - Rybowiak Ryszard
Okręg nr.8 - Kasik Adrian
Okręg nr.9 - Borowiec Jarosław
Okręg nr.10 - Nowak Wioletta
Okręg nr.11 - Oczyński Grzegorz
Okręg nr.12 - Komar Eugeniusz
Okręg nr.13 - Zator Andrzej
Okręg nr.14 - Nowaczewski Cezary
Okręg nr.15 - Gajda Cikota Anna
Z jakich radni są komitetów i z kim rywalizowali?
Okręg 1
RZEPIN ul.: AKACJOWA, FRYDERYKA CHOPINA, JANA KILIŃSKIEGO, LEŚNA, ŁĄKOWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, PARTYZANCKA, POZNAŃSKA, STANISŁAWA MONIUSZKI, IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Krzysztof Jan Wolszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Grzegorz Pych
Okręg 2
RZEPIN ul.: BOCZNA, INWALIDÓW WOJENNYCH, NADRZECZNA, PLAC KOŚCIELNY, PLAC RATUSZOWY, RATUSZOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, KSIĘDZA STANISŁAWA KUSIAKA, WĄSKA, ZAPŁOCIE
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA
- 15 Lena Stefania Szulczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Kazimierz Depczyński
Okręg 3
RZEPIN ul.: ADAMA MICKIEWICZA, BOHATERÓW WESTERPLATTE, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, LIPOWA, POCZTOWA, ROLNA, SŁONECZNA, WOJSKA POLSKIEGO
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Wincenty Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Waldemar Rycerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Jan Tadeusz Bęben
Okręg 4
RZEPIN ul.: DWORCOWA od Nr 2 do Nr 39
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA
- 15 Dariusz Robert Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Aleksandra Anna Ciesielska
Okręg 5
RZEPIN ul.: ALEJA WOLNOŚCI, CELNA, DWORCOWA od Nr 40 do Nr 72, ZACHODNIA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Jarosław Józef Dudzis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Katarzyna Izabela Falińska
Okręg 6
RZEPIN ul.: AGRESTOWA, CZEREŚNIOWA, GENERAŁA JÓZEFA BEMA, MIESZKA I, MORELOWA, WALENTEGO BAYERA, SŁUBICKA, ŚLIWKOWA, WIŚNIOWA, ZIELONA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA
- 15 Krystyna Ewa Kramarzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Anna Kucharczyk
Okręg 7
RZEPIN ul.: BOLESŁAWA CHROBREGO od Nr 1 do Nr 24, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Marek Bernard Radkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Ryszard Rybowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Piotr Szymon Pietruszyński
Okręg 8
RZEPIN ul.: 1 MAJA, ELIZY ORZESZKOWEJ, PÓŁNOCNA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Adrian Łukasz Kasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Arleta Rogowska
Okręg 9
RZEPIN ul.: BOLESŁAWA CHROBREGO Nr 29, BOLESŁAWA PRUSA, FABRYCZNA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KOLEJOWA, KONSTYTUCJI 3 MAJA, KRÓTKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIKOŁAJA REJA, OŚNIAŃSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, CZESŁAWA MIŁOSZA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Jarosław Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Ryszard Kurcewicz
Okręg 10
RZEPIN ul.: BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, PUSZCZY RZEPIŃSKIEJ, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRZYBOWA, JAGODOWA, JAŚMINOWA, KALINOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KONWALIOWA, KWIATOWA, MALINOWA, NADTOROWA, PODLASKA, POZIOMKOWA, SOSNOWA, ŚWIERKOWA, ŚW. HUBERTA, WRZOSOWA
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Wioletta Katarzyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Józef Tadeusz Olesek
Okręg 11
miejscowości: DRZEŃSKO, GAJEC, JERZMANICE, NOWY MŁYN, RZEPINEK, ZIELONY BÓR
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Grzegorz Arkadiusz Oczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Grzegorz Krzysztof Krasucki
Okręg 12
miejscowości: LUBIECHNIA MAŁA, LUBIECHNIA WIELKA, STAROŚCIN
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Eugeniusz Komar
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Robert Rogowski
Okręg 13
miejscowości: RADÓW, SERBÓW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Andrzej Zator
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Zbigniew Bogdan Kotulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Dominika Bronisława Bernacka
Okręg 14
miejscowości: STARKÓW, SUŁÓW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Cezary Nowaczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI
- 17 Irena Anna Michałek
Okręg 15
miejscowości: KOWALÓW, MANISZEWO
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA
- 14 Tomasz Przybył
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KOWALÓW
- 16 Anna Maria Gajda-Cikota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY UDZIELI „RAZEM DLA GMINY”
- 13 Janusz Kołodziński
Polskie skarby UNESCO: Odkryj 5 wyjątkowych miejsc
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?